SK AC Motor Sürücüleri

Commander SK – Genel kullanım amaçlı AC sürücü

0,25 kW – 132 kW (0,33 hp – 200 hp)

100 V / 200 V / 400 V / 575 V / 690 V

Kullanımı kolay olan Commander SK, büyük değer katar. Sürücü modülleri kompakt boyutludur ve mükemmel motor kontrolü sağlarlar. Yerleşik akıllı kontrolör, G/Ç, Ethernet ve Fieldbus iletişim seçenekleriyle Commander SK, standart açık çevrim bir sürücüden beklentilerinizin çok ötesinde performans elde etmenizi sağlar.

Devamı

SP AC Motor Sürücüleri

Panoya Monte Unidrive SP – Yüksek performanslı genel amaçlı AC sürücü serisi

0,37 kW – 132 kW (0,5 hp – 200 hp)

200 V / 400 V / 575 V / 690 V

Unidrive SP sürücüler bir kontrol panosu içinde yerleştirilen standart AC giriş, AC çıkış tipi sürücülerdir. Kurulumu ve devreye alması kolay olan bu sürücüler çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Unidrive SP aşağıdaki modlarda çalışacak şekilde yapılandırılabilir:

Açık çevrim V/Hz AC sürücü
Açık çevrim Vektör AC sürücü
Açık çevrim Rotor Akı Kontrolü (RFC)
Kapalı çevrim Vektör AC sürücü
Sabit mıknatıslı senkron motorlar / fırçasız servo motorlar için servo sürücü

Devamı

 

UnidriveM group

Unidrive M Motor Sürücüleri

Unidrive M – müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanan bir Üretim Otomasyonu sürücü ailesi

Unidrive M, özellikle Control Techniques’in geleneksel uzmanlık alanı olan Üretim Otomasyonu uygulamaları için tasarlanmıştır. Kapsamlı müşteri odaklı pazar araştırmalarının sonuçları ışığında, her Unidrive M modelini, Üretim Otomasyonunda tanımlanan özel uygulama ihtiyaçlarına göre, müşteri tercihlerini yükseltecek şekilde uyarladık. Unidrive M, başvurusu yapılmış 30’u aşkın patenti kapsayan en güncel sürücü teknolojisi ile Üretim Otomasyonunun geleceğini oluşturmaktadır. Kazanılacak bu patentler, Control Techniques’in dünya çapındaki Mühendislik ve Tasarım kaynakları ile ürün test süreçlerinin bir araya getirildiği küresel bir başarının sonucudur.

Devamı